شیعه انگلیسی می خواهد عقلانیت دین و شیعه را بگیرد / در آستانه ماه محرم باید مواظب این موضوع باشید

/
مروجان شیعه انگلیسی 18 شبکه ماهواره ای در اختیار دارند و از این طریق می خواهند عقلانیت دین و تشیعه را بگیرند و هیچ عاملی همچون این 18 شبکه، نتوانسته عقلانیت شیعه را بگیرد لذا در آستانه ماه محرم باید مواظب این موضوع باشید چرا که دشمن به خوبی فهمیده که راه نفوذ در دین از راه دینی است.

حادثه منا نابودی وهابیت و اسلام آمریکایی است

/
حادثه منا نابودی وهابیت و اسلام آمریکایی است، زیرا وهابیت لیاقت اداره حرمین شرفین را ندارد.

اسلام آل‌سعود، اسلام آمریکایی است/استکبار بداند با نقشه‌های مذکور نمی‌تواند بین امت اسلام تفرقه و نفاق ایجاد کند

/
رئیس مجمع عالی بسیج گیلان گفت: آل‌سعود را نطفه شومی خواند که توسط آمریکا ایجاد و مدیریت می‌شود و گفت: استکبار بداند با نقشه‌های مذکور نمی‌تواند بین امت اسلام تفرقه و نفاق ایجاد کند.

علمای شیعه باید اسلام ناب و اسلام اهل بیت (علیهم السلام) را برای مردم مطرح کنند

/
امروز معرفی اسلام ناب مهم‌ترین وظایف است، ولایت از اصول مهم اسلام ناب است و بدون ولایت هیچ عملی از اعمال انسان قابل قبول نیست. ولایت پایه اسلام است؛ اما متاسفانه در طول تاریخ هم شیعه را کنار زدند و در برابر روایاتی که بر حقانیت شیعه دلالت می‌کند، روایاتی را جعل کردند.

یکی از آفت‌های مهم هیأت‌ها، سکولار شدن هیأت‌هاست

/
یکی از آفت‌های مهم هیأت‌ها، سکولار شدن هیأت‌هاست که باید با آن مقابله کرد و آفت دیگر، مشغول کردن هیأت‌ها به درگیری‌های بین خودشان است.

اگر قرار شد عکس العملی نشان دهیم عکس العمل ما خشن و سخت خواهد بود

/
مسئولان عربستان به وظایف خودشان عمل نمی‌کنند و در مواردی عکس آن عمل می‌کنند و موذی‌گری می‌کنند. ایران اگر بخواهد عکس‌العمل نشان دهد اوضاع آنها خوب نخواهد بود اگر قرار شد عکس‌العملی نشان دهیم عکس‌العمل ما خشن و سخت خواهد بود.‬‌

امام هادی علیه‌السلام و جنگ روانی علیه خلیفه قدرتمند

/
در مبارزه‌ای که شروع کننده‌ی آن، خلیفه‌ای تندخو و قدرتمند بود، امام هادی دست به یک جنگ روانی زد؛ مبارزه‌ای که در آن نیزه و شمشیر کاربُرد ندارد.

شیعه انگلیسی حرف از برائت می‌زند و کارهایی انجام می‌دهد که دشمن خوشحال شود

/
این‌ها دقیقاً مقابل رهبری ایستاده اند. در صورتی که حضرت آقا فقط برای رضای خدا صحبت می‌کند و هدف احیای اسلام و اهل‌بیت(علیهم السلام) را در دستور کار خود دارد. شیعه انگلیسی حرف از برائت می‌زند و کارهایی انجام می‌دهد که دشمن خوشحال شود.

همایش مقابله با جریان تشیع انگلیسی در دلفان برگزار شد+تصاویر

/
امروز نیز دشمنان در همان مسیر ضربه زدن به انقلاب اسلامی درصدد هستند که با ایجاد شکاف و اختلاف مذهبی و با به جریان انداختن تشیع انگلیسی از احساسات و عواطف پاک جوانان سوء استفاده کنند.

تشیع انگلیسی به دنبال سکولار کردن هیئات عزاداری است !

/
دشمن با تقویت تشیع انگلیسی به دنبال این است که اسلام و تشیع را انگلیسی و آمریکایی و هیئات را سکولار کند.

کج سلیقگی ما تشیع انگلیسی را تقویت می کند !

/
ماحصل این اقدامات و نوع رویکردها به افزایش طرفدارهای این آخوند انگلیسی منتج می‌شود. بدون اینکه این آقا را بشناسند و طرفدارش باشند با رفتارمان این سیر جذب شدن را ایجاد می‌کنیم. کج‌سلیقگی ما باعث می‌شود با دست خودمان به لشکر انحراف اضافه کنیم.

تشیع انگلیسی وابسته به انگلیس و سازمان سیا است و در حال نفر گیری است

/
همین مسئله تشیع انگلیسی را ببینید! این‌ها در حال نفر گیری هستند و در همین وادی کار میکنند که وابسته به انگلیس و سازمان سیا است لذا از این طریق به جوانها آسیب میزنند.

تشیع لندنی در فاجعه منا هم مردود شد!

/
در حالی که فاجعه کشته و زخمی شدن هزاران نفر از میهمانان الهی در منا، خشم و انزجار عمومی را برانگیخته و مراجع عظام تقلید نیز در برابر آن موضعی فعالانه گرفته‌اند، اما رهبر جریان انحرافی شیرازی ها ، هیچ پیام محکومیتی صادر نکرده و جزء مردودین این آزمون به‌شمار می‌روند.

رابطه ی رژیم منحوس آل سعود و فرقه ی انحرافی شیرازی ها !

/
دشمنان دنیای اسلام از آل سعود خواسته اند شیعیان را تحت فشار قرار دهد اما طرفداران شیرازی را کار نداشته باشد و یک حیات خلوت امنی برای شیرازی ها در بحرین و قطیف ایجاد کند. در عین حال این نوع تشیع کاملاً از سوی عربستان حمایت می‌شود.

انسان ۲۵۰ ساله | امام باقر علیه‌السلام و سازماندهی تشکیلات پنهانی تشیع

/
امام باقر علیه‌الصلاةوالسلام در ایجاد تشکیلات تشیع و یک سازمان قوی و همگانی از همه‌ی وسایل مشروع و ممکن استفاده کرد.

تفکر فرهنگی امروز با شیعه انگلیسی مورد هجمه قرارگرفته است

/
فرمانده سپاه کربلای مازندران، با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: تفکر فرهنگی امروز با شیعه انگلیسی مسیحی آمریکایی مورد هجمه قرارگرفته و راهبرد دشمن تخریب وحدت، یکپارچگی، ایمان و باورهای کار سازو تخریب روح امید به آینده در مردم ایران است که باید مقابل این موارد ایستاد.

ماجرای شیرازی ها و هتک حرمت به قبله اول مسلمین!!

/
در سال های اخیر بارها و بارها در رسانه های مختلف منتسب به جریان شیرازی شاهد منتشر شدن دروغ هایی از قبیل ناصبی بودن مردم فلسطین و غزه بودیم. شایعاتی که شیرازی ها تلاش داشتند با منتشر کردن آن به مردم ایران بگویند دفاع از فلسطین و غزه امری اشتباه است.

جریان شیرازی‌ها در عراق قوّت ندارد

/
این خط انحرافی حدود ۲۰شبکه ماهواری دارد که فقط قیمت اشتراک آن‌ها در سه قمر سناعی مداری هزاران دلار می‌شود. این عدد غیر از استودیو و نیروی انسانی و... است. واقعاً این پول از کجا تأمین می‌شود؟

«فرقه شیرازی» چهره واقعی خود را علنی کرد+عکس

/
محمد هدایتی مدیر شبکه سلام با حضور در شبکه ضد ایرانی و اسلامی صدای آمریکا همراه با عبدالقادر ترشابی یکی از مبلغین وهابی و کارشناس شبکه وهابی کلمه درتوهین به جمهوری اسلامی ایران هم کاسه شد.

بعضی بیوت ساختگی و اشخاص معلوم‌الحال برای اشاعه تفکر شیعه لندنی، تلاش می‌کنند

/
یک تلاش گسترده برای نفوذ صورت گرفته تا باورهایی که توانسته جامعه را سرپا نگه‌دارند، از بین بروند و توسط بعضی بیوت ساختگی و اشخاص معلوم‌الحال و به‌طورکلی با اشاعه تفکر شیعه لندنی، تلاش می‌کنند به این هدف برسند.