تفکر منحوس و نامبارک تشیع انگلیسی ، تهدیدی برای عقلانیت اسلام ناب

/
تشیع انگلیسی ، تشیعی که با وارد کردن بدعت‌ها و کارهایی که سبب وهن و کسر شأن اهل بیت پیامبر اعظم (علیهم السلام) است، تصویری، غیرعقلانی و وحشتناک از شیعه به دنیا نشان می‌دهد.

اتحاد امت مسلمان زمینه‌ساز دستیابی تمدن بزرگ اسلامی است/تشیع انگلیسی و اسلام آمریکایی هر دو خطرناک هستند

/
آیت‌الله نوری همدانی، با صدور پیامی به همایش امت واحده اسلامی بر اینکه از مسیر اتحاد امت‌های مسلمان و تحقق امت واحده می‌توان به تمدن بزرگ اسلامی دست یافت، تاکید کرد.

پیروان انگلیس درصدد ایجاد اختلاف در فضای اربعین هستند

/
استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که کسانی که پیرو انگلیس هستند می خواهند در اربعین سال جاری به اختلافات دامن بزنند، گفت: باید با درایت و صبوری با اختلاف افکنی ها مقابله کرد تا فتنه‌های آنها بی‌اثر شود.

روایتی از حمایت‌های مشکوک پلیس لندن از جولان "تشیع انگلیسی" و "فرقه شیرازی ها"

/
برای افرادی که مخالف گسترش اسلام یا شناخته شدن اسلام به معنای واقعی هستند، حمایت از مراسم قمه‌زنی و خون راه انداختن، مطلوب تر است؛ انگلیس از مراسمی که دافعه بیشتری دارد، بیشتر حمایت می‌کند.

تشیع لندنی به دنبال ترغیب زائرین کربلا به قمه زنی است

/
تشیع لندنی بدنبال ترغیب زائرین کربلا به قمه زنی است؛ از این رو زائرین باید مراقب باشند که در دام تبلیغات این جریان نیفتند.

خطر تشیع انگلیسی از داعش برای مراسم اربعین امسال بیشتر است

/
تشیع انگلیسی به سبب حرکات و رفتارهای موذیانه خطر بیشتری نسبت به گروه تروریستی داعش برای مراسم اربعین امسال دارد.

آسیب اهل‌تسنن آمریکایی و اهل‌تشیع لندنی به اسلام، بیش از کفار است

/
نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌شرقی با اشاره به آسیب‌های دو قرائت افراطی از اسلام گفت: آسیب تسنن آمریکایی و تشیع لندنی به اسلام و مسلمین، بیش از کفار است.

باید جلوی نفوذ تسنن آمریکایی و شیعه انگلیسی گرفته شود

/
منوچهر متکی بیان کرد: یکی از اهداف مجمع جهانی تقریب مذاهب مبارزه فکری با اندیشه ایجاد تفرقه و اختلاف است.

سردمداران تشیع انگلیسی درکی از مفهوم وحدت و تقیه ندارند/ماجرای جسارت طرفداران صادق شیرازی به حجت الاسلام موسوی مطلق

/
ما در مقابل جریان تشیع انگلیسی موضعی گرفتیم و معلوم شد که طرفداران شان چقدر با ادب هستند. بیش از 900 کامنت گذاشته اند که در تمام آن ها فحش و ناسزا داده اند و شما یک بحث علمی در آن مشاهده نمی کنید.

به رغم آنکه تشیع لندنی شیعه را خشن معرفی می کند ، پیاده‌روی اربعین بازتاب وحدت شیعیان است

/
حجت‌الاسلام سیدعلی موسوی گفت: پیاده‌روی اربعین بازتاب وحدت شیعیان است که پیام لبیک یا حسین (ع) را به گوش جهانیان می‌رساند.

امسال در اربعین به دنبال جذب حداکثری و وحدت اسلامی باشید

/
حجت‌الاسلام سید هاشم الحیدری در «اولین همایش ملی هیأت‌های فعال در عرصه اربعین» به بیان نکات و تذکرات مهمی پیرامون کیفیت حضور هیأت‌های ایرانی در پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی پرداخت.

بعضی‌ها برای اینکه طرفدار پیدا کنند به قمه‌زنی روی آورده‌اند

/
حجت‌الاسلام ماندگاری با بیان اینکه امروز می‌بینیم بعضی‌ها برای اینکه طرفدار پیدا کنند به سمت قمه‌زنی روی آورده‌اند، تاکید کرد: امروز همه مردم دنیا به راحتی رفتارهای شما را می‌بینند و این ظلم به اهل‌ بیت(علیهم السلام) است.

پیوند رسانه‎های وهابی با جریان رسانه‎ای فرقه شیرازی ها

/
شبکه های وهابی که تا دیروز با سوء استفاده از سخنان افرادی مانند یاسر الحبیب و حسن اللهیاری تشیع را تخریب می کردند این روزها در چرخشی محسوس با پوشش گسترده اظهارات آنها درصدد تخریب وجهه جمهوری اسلامی ایران و علمای شیعه برآمده اند.

تشیع انگلیسی به دنبال حذف معرفت و تفکر از مکتب شیعه است

/
دشمن در صدد است روح و آرمان موجود در مجالس اهل‌بیت را از شیعه و عزادار حسین(علیه السلام) بگیرد و شیعه را در 1400 سال قبل نگه دارد.

شبکه های شیعه نمای صادق شیرازی ، سوار بر موج افراطی گری!

/
حجت الاسلام مسائلی گفت: فرقه شیرازی ها ، سید حسن نصرالله را به عنوان دشمن شماره یک خود می دانند و در یکی از شبکه های شیعه نما عنوان شده است خطر شیعیان جمهوری اسلامی ایران پررنگ تر از خطر وهابیت است.

آشوب و فتنه گری جدید جریان صادق شیرازی بر علیه جمهوری اسلامی ایران

/
جریان صادق شیرازی از محبوبیت بالای امام خامنه ای در بین ملت عراق که اوج آن را در اربعین سال گذشته شاهد بودیم ، به شدت ناراحت است و با به راه انداختن این گونه فتنه گری ها سعی در ایجاد اختلاف و شروع درگیری در بین صفوف متحد شیعیان دارد .

نظر آیت الله وحیدخراسانی در مورد قمه زنی چیست؟

/
نماینده مراجع تقلید در اصفهان گفت: شما زانو به زانوی آیت الله وحید بنشینید و ببینید چگونه قمه زنی را نفی می کنند. بنده خودم نماینده ام را محضر آیت الله وحید فرستادم و ایشان به نماینده ام فرمودند که در شرایط فعلی قمه زنی حرام است. دفتر ایشان ممکن است پاسختان راکم و زیاد بدهد.

تشیع لندنی و سکولارها ، آیات قرآن ، پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله) و حضرت علی(علیه السلام) را قبول ندارند

/
چه آنهایی که مسئله تشیع لندنی دارند و چه آنهایی که سکولار هستند، آیات قرآن، پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله) و حضرت علی(علیه السلام) را قبول ندارند و بین سیاست و دین تفاوت می گذارند و آگاه نیستند که قرآن کتاب مدیریت است .

جریان "اسلام غیرناب" یا همان "تشیع انگلیسی" به دنبال راه نفوذ در جهان است

/
وی جریان نفوذ تشیع انگلیسی را در جهان مورد توجه قرار داد و گفت: جریان اسلام غیر ناب به شیوه جریان فرهنگی به دنبال نفوذ در جهان است و اقدامات نظامی وهابیت در خدمت نفوذ فرهنگی است.

جریان شیعه انگلیسی در قم و نجف ، مروج جریان سکولار در حوزه

/
حجت الاسلام حاجی صادقی با بیان این که دشمن درصدد است تا جریان سکولار را در حوزه ترویج دهد، گفت: دشمنان همچنین جریان شیعه انگلیسی را در قم و نجف دنبال می کنند؛ بنابراین جبهه استکبار با وجود انقلاب اسلامی احساس خطر می کند و در صدد نابود کردن انقلاب است.