علمای دلاری و یورویی می‌خواهند عزای امام حسین(علیه السلام)‌ را با قمه زنی به دنیا معرفی کنند

به گزارش قادمون ، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی دوشنبه شب در یادواره مشق عشق در سخنانی با اشاره به اینکه محله آذر و چهارمردان مرکز اعزام نیرو به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل بود، گفت: وقتی یادواره شهدا برگزار می‌شود از ایثارگری‌ها و خوبی‌ها گفته می‌شود ولی جا دارد مقداری از قساوت‌های دشمن هم بگوییم که قساوت‌های آنها فراموش نشود.

وی با اشاره به اینکه نام هشت سال جنگ را دفاع مقدس نامیده‌ایم بیان کرد: این دوران را دفاع مقدس نامیده‌ایم چرا که پیروان مکتب اهل بیت(ع) هیچگاه آغازگر جنگ نبوده‌اند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج با اشاره به اینکه 220 هزار نفر شهید و پنج میلیون نفر در دوران دفاع مقدس مجروح شدند، گفت: همچنان مجروحان شیمیایی ما به شهادت می‌رسند و بسیاری دیگر در صف شهادت هستند.

وی بیان کرد: همه این سنگدلی‌ها علیه ملت ایران به این دلیل بود که ما از اسلام دم زدیم و جرم این ملت اسلام‌خواهی او بود و با وجود همه تلاش‌ها،‌ کشتارها، ترورها و… نتیجه به نفع دشمن تمام نشد و حق با ملت ایران بوده و ما شاهد توسعه انقلاب اسلامی هستیم.

تویسرکانی تاکید کرد: ملتی که برای اسلام قیام کند خداوند به این قیام برکت می‌دهد و این برکت دشمن را به وحشت انداخته است و این حرکت مقدس اسلام‌خواهی ملت ایران به ظهور امام مهدی(عج) منتهی می‌شود و این یک امر قطعی است.

وی افزود: اگر کسی تاریخ زندگی اهل بیت(ع) را بخواند می‌فهمد که امروز ما در چه عزت، شوکت و قدرتی قرار داریم.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج با اشاره به شکل‌گیری فرقه‌های جعلی در دنیای اسلام بیان کرد:‌ امروز فرقه‌های انحرافی و تکفیری شکل گرفته‌اند و علمای دلاری و یورویی که اهل سازش، شهوت، شهرت، قدرت، زر و زور و تزویر هستند مانع بزرگ توفیق اهل بیت بوده‌اند که در لباس فقه و عرفان و علم سد راه اهل بیت می‌شدند و امروز نیز چنین افرادی هستند.

وی با اشاره به اینکه برخی از این فرقه‌ها در قم هستند گفت: برخی از اینهایی که امروز دم از امام حسین(ع) می‌زنند و عزای سید‌الشهدا را با قمه زنی به دنیا معرفی می‌کنند در دوران دفاع مقدس کجا بودند؟ اینها پرچم امام حسین(ع) ‌را بالای سر دارند ولی عکس ایشان حرکت می‌کنند و باید مراقب این مارهای خوش و خط خال باشیم، خط اینها خط آمریکا و صهیونیست است.

تویسرکانی گفت: به برکت خون شهدا امروز 30 میلیون نفر به کربلا می‌روند و محصول خون شهدای ما این صحنه‌های نورانی است که مردم دنیا از دیدن آن متحیر می‌شوند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج با بیان اینکه اگر جریان مقدس بسیج نبود داعش امروز کربلا را با خاک یکسان کرده بود، افزود: آنها اعلام کرده‌اند که اگر دستشان برسد مشهد را با خاک یکسان می‌کنند و آیا جریان شیرازی‌ها جلوی داعش را می‌گیرند؟ البته چنین آرزویی را به گور خواهند برد.

وی با تاکید بر اینکه باید مراقب مارهای خوش خط و خال بود، تصریح کرد: اهل بیت(ع) به دنبال عینیت بخشیدن به ارزش‌های اسلامی بودند و در همه حوادث باید دنیا را با نگاه قرآن ببینیم.

تویسرکانی بیان کرد: ‌واقعه منا یک فتنه و یک بحران است و باید نسبت به آن هوشمندانه برخورد کرد. سعودی‌ها 21 تریلی جسد تخلیه کردند و بسیاری از زائران ایرانی که شناسایی نشده‌اند دفن می‌شوند.

وی ادامه داد: حدود 400 نفر در این فاجعه جان باخته و مفقود داریم و این اقدام واقعا یک فتنه است؛ باید مراقب بود این فتنه را به جنگ عرب و عجم تبدیل نکنند. باید مراقب بود که این قضیه را به جنگ شیعه و سنی تبدیل نکنند چرا که آل سعود مساوی با اهل سنت نیست و این گروه توسط انگلیسی‌ها پر و بال گرفتند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج بیان کرد: در شبکه‌های مجازی می‌گویند حج را تعطیل کنید و می‌گویند پول حج را به فقرا اختصاص دهید؛ بدانید تضعیف حج تضعیف اسلام است و امام صادق(ع) می‌گویند همه باید حج بروند و اگر زمانی کسی حج نرود بر امام مسلمین واجب است که مردم را مجبور کنند که به حج بروند. اگر دلتان برای فقرا می‌سوزد از اشرافی‌گری دوری کرده و تورهای خود به کشورهای مختلف را تعطیل کنید.

وی گفت: چالش بزرگ بین اسلام ناب محمدی و اسلام آمریکایی است که دارای دو شعبه است. یک نوع از اسلام آمریکایی اسلام تکفیر و خشونت بوده و نوع دیگر اسلام تساهل و تسامح است.

تویسرکانی افزود: رهبری برای پیاده کردن حق و عدل دو مانع بزرگ دارند؛ مانع نخست استکبار جهانی و سران فاسد کشورهای اسلامی و سران کشورهای اروپایی و آمریکایی بوده و مانع دیگر گروه‌های فکری منحرف که به اسم دین و مذهب فعالیت می‌کنند است.

وی با اشاره به شرایط ظهور تصریح کرد: امام زمان(عج) در هنگام ظهور دو مانع ظالمین و متکبران را از مسیر تحقق حق و عدل بر می‌دارند.

منبع :  فارس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.