فرقه شیرازی با بیش از 15 شبکه ماهواره‌ای و با پشتیبانی استکبار درصدد ضربه‎زدن به اسلام و شیعه است

به گزارش قادمون ، حجت‌الاسلام روح‌الله امینی شامگاه چهارشنبه در همایش عاشوراییان نطنز اظهار کرد: واقعه جان‌سوز منا توسط آل سعود و توطئه و طراحی از قبل تهیه‌شده توسط استکبار و حکام بی‌لیاقت سعودی جهان اسلام و مردم ایران اسلامی را عزادار و حج تلخی را برای جهان اسلام رقم زد.

وی با اشاره به فرارسیدن ماه محرم، افزود: باگذشت 1376 سال از عاشورا، این واقعه رنگ کهنگی به خود نگرفته و هرساله حضور پرشور مردم در مراسم محرم حاکی از بقای این قیام خونین است و واقعه عاشورا و شهادت امام حسین (ع) گنج پایان‌ناپذیر الهی است.

امام‌جمعه نطنز، عشق و خلوص نیت و عهد با خدا بستن را رمز بقا و ماندگاری قیام امام حسین (ع) دانست و افزود: آن حضرت و یارانش برخلاف حکمرانان و فرمانروایان با انگیزه کشور گشایی وارد عرصه کارزار نشدند.

وی تصریح کرد: عهد بستن عاشوراییان باخدا و خلوص نیت در هدف، آنان را ماندگار کرد و عاشوراییان به ما آموختند که چگونه زندگی کردن بر چقدر زندگی کردن اولویت دارد.

امینی خطاب به مسئولین هیئت‌ها تأکید کرد: امروزه دشمن با فتنه‌های متفاوتی درصدد نفوذ به هیئت‌های مذهبی و رخنه در دین است و امروز می‌بینیم که فرقه شیرازی با 15 شبکه ماهواره‌ای و با پشتیبانی استکبار درصدد ضربه‎زدن به اسلام و شیعه است و ما بایستی خیلی مواظب باشیم.

وی گفت: اکنون دشمان پس از شکست‌های پی‌درپی، با تهاجم فرهنگی درصدد تخریب اعتقادات جوانان و فاصله گرفتن آنان از فرهنگ عاشورایی هستند.

امام‌جمعه شهرستان نطنز افزود: خوشبختانه به‌رغم سرمایه‌گذاری کلان دشمن در جنگ نرم، امروزه شاهد حضور گسترده جوانان در مساجد، تکایا و حسینیه‌ها هستیم.

امینی با تأکید بر اینکه استکبارستیزی و مبارزه با ظلم درس بزرگ عاشورای حسینی است، ادامه داد: مبارزه با استکبار و زورگویی درس فراموش‌نشدنی قیام امام حسین (ع) برای مسلمانان است.

منبع :  خبرگزاری فارس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.