تشیع انگلیسی مجلس امام حسین(علیه السلام) را دستاویز اهداف خود قرار داده است

روح‌الله بهمنی، ذاکر و مداح اهل بیت(علیهم السلام) با اشاره به فعالیت‌های اخیر جریان تشیع انگلیسی برای جذب مداحان سوی خود گفت: این جریان اسلام و مذهب تشیع حقیقی را ارائه نمی‌دهد و مجالس امام حسین علیه‌السلام را دستاویزی برای رسیدن به اهداف خود قرار داده است.
وی ادامه داد: هم‌اکنون شیعیان بسیاری در کشورهای یمن، سوریه، لبنان، بحرین و غیره به خاک و خون کشیده می‌شوند و ظلم‌های بی‌شماری در همه نقاط عالم اتفاق می‌افتد اما شاهد آن هستیم که هیچ کدام از افراد وابسته به جریان تشیع انگلیسی واکنشی علیه این اقدامات نشان نداده و کوچکترین اظهار‌نظری در این خصوص نمی‌کنند.
بهمنی اظهار داشت: این افراد نسبت به ظلم‌های وارده به شیعیان سکوت کرده‌اند اما به خود حق اظهار نظر در مورد بسیاری از مسائل کم‌اهمیت و حاشیه‌ای را می‌دهند و حقیقت اسلام را عنوان نمی‌کنند.
وی با اشاره به اینکه محتوای برخی از مداحی‌ها در شأن مجلس اهل بیت(ع) نیست، افزود: گاهی سخنرانی یا روضه‌هایی را می‌شنویم که ارتباطی به فضای محرم و دستگاه امام حسین علیه‌السلام ندارد و متاسفانه بعضاً موزیک‌هایی برای مداحی انتخاب می‌شود که خواننده‌های غربی در خارج از کشور آن‌ها را اجرا کرده‌اند.
این مداح اهل بیت(ع) خاطرنشان کرد: عنوان رشادت‌ها و هدف اصلی قیام امام حسین(ع)، تحریف نکردن واقعه عاشورا و استفاده از مقاتیل معتبر برای مدیحه‌سرایی و روضه‌خوانی از جمله توصیه‌های مقام معظم رهبری به مادحین اهل بیت علیهم السلام است که ما باید آن‌ها را معیار و ملاک کار خود قرار دهیم.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.