جریان انحرافی صادق شیرازی ، مقصر منا را پیدا کرد : ایران اسلامی!!

بنیاد جهانی شیعه واقع در لس آنجلس آمریکا مجموعه ای است که به طور مستقیم زیر نظر صادق شیرازی مشغول به فعالیت می باشد. مجموعه ای که در سالهای اخیر  ثابت کرده تلاش دارد با استفاده از اتفاقات مختلف کشورهای اسلامی و ایران ، نظام جمهوری اسلامی را دیکتاتور و دشمن شعائر حسینی و دشمن شیعیان و … معرفی کند در جدیدترین اقدام خویش یکی از مقصران اصلی حادثه منا را جمهوری اسلامی ایران معرفی کرده است

این بیانیه و مقصر معرفی کردن ایران در حادثه منا در حالی است که این رسانه و مسئول اصلی آن صادق شیرازی هنوز پیرامون هتاکی صهیونیست ها به مسجد الاقصی قبله اول مسلمین هیچ واکنشی نشان نداده اند

اما تلاش کردند با استفاده از فاجعه منا ایران اسلامی را در بین جامعه جهانی یک کشور منزوی معرفی کنند. اما جالب اینجاست در این بیانیه ایران قبل از انقلاب اسلامی (همان ایرانی که شاه طاغوت بر آن حکومت می کرد و عزاداری اهل بیت(علیهم السلام) در آن ممنوع بود را کشوری قدرتمند و صاحب احترام معرفی کردند !

 بخشی از بیانیه :

” حال آنکه بزرگان ما ایرانیان نیک به یاد می آورند که ایران وایرانی پیش از انقلاب ودر همین مراسم حج از چه جایگاه واحترامی برخوردار بودند.”

 

در این بیانیه جمهوری اسلامی ایران مقصر اصلی حادثه منا معرفی شده زیرا بعد از انقلاب همیشه به فکر ماجراجویی و.. (ایستادگی در برابر کشورهای غربی) بوده و نتوانسته با کشورهای جهانی! رابطه خوبی برقرار نمایند

نکته قابل تامل اینکه نویسندگان این بیانیه تلاش کردند تا فتوای حرمت قمه زنی توسط برخی از مراجع را یکی از علت های بی احترامی سعودی ها به ایرانیان معرفی نمایند.

بخشی از بیانه >>“وقتی در داخل کشور ایرانیان حتی از برگزاری مراسم مذهبی خود واقامۀ مقدس ترین شعانرشان محروم می شوند… چگونه می توان انتظار داشت که حکومتی بیگانه به شهروندان به دیدۀ تقدیر واحترام بنگرد؟”

این در حالی است که این افراد که قمه زنی را “مقدس ترین شعائر حسینی” خطاب می کنند، سالهاست در برابر هجمه جریان های تکفیری به حرم اهل بیت و به خطر افتادن حرم اهل بیت در سوریه سکوت کرده اند و به جای حضور در بین مدافعان حرم در لس آنجلس و نیویورک به زعم خویش از اهل بیت و حقوق شیعیان!! دفاع می کنند

پیشنهاد ما به مسئولان جریان شیرازی و بنیادهای وابسته به این جریان این است که به راستی اگر مدعیان دفاع از حقوق اهل بیت و شیعیان هستند لباس رزم بپوشند و در بین مدافعان حرم در سوریه و عراق حاضر شوند، ما تضمین می کنیم که ثواب این عمل شما از ثواب قمه زنی به زعم شما بیشتر باشد .

ناگفته نماند چندی پیش نیز حسن اللهیاری یکی از دیگر از مبلغین جریان انحرافی شیعیان ، جمهوری اسلامی ایران را مقصر این حادثه معرفی کرده بود !

 

منبع : اویس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.