قمه­­ زنی؛ زخمی بر چهرۀ تشیع

به گزارش قادمون ، مؤسسه بوستان کتاب به مناسبت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان، حضرت ابا عبدالله الحسین (ع)، اثر جدیدی به نام «قمه­ زنی؛ زخمی بر چهرۀ تشیع»، تالیف محمدعلی افضلی را چاپ و منتشر کرده است.

بنابراین گزارش، قمه ­زنی، یکی از آسیب های عزاداری در زمان ما و از شیوه های نامتعارف عزاداری  است که از مصادیق بارز تحریف در سوگواری بر پیشوایان معصوم (ع) محسوب و متاسفانه تا به امروز، موجب سوء استفادۀ فراوان دشمنان اسلام و تبلیغ علیه شیعه نیز شده است.

مؤلف در این کتاب کوشیده تا در سه فصل، به بازخوانی تاریخ و خاستگاه قمه ­زنی، دیدگاه فقها در این موضوع و بررسی آسیب های قمه­زنی بپردازد و با تبیین ادلۀ فقهی، عدم جواز قمه­ زنی را ثابت و  دیدگاه مدافعان این پدیده را ارزیابی و نقد کند.

این گزارش می افزاید: این کتاب با استفاده از منابع معتبر حدیثی و تاریخی ، برای گروه مخاطبان عمومی نگاشته و در 148 صفحه و قطع رقعی چاپ شده و با قیمت هشت هزار تومان، در فروشگاه های موسسۀ بوستان کتاب در قم، مشهد، تهران و اصفهان عرضه می شود.

گفتنی است، علاقه‌مندان جهت تهیه و مطالعه این کتاب می‌توانند با شماره تلفن 7 ـ 37742155  ـ 025 تماس بگیرند یا با مراجعه به سایتwww.bustaneketab.com  و خرید اینترنتی،  از تخفیف ویژه برخوردار شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.