تشیع لندنی آفت خطرناک عزاداری ها است

احمدرضا رادان شامگاه پنجشنبه در جمع عزاداران زینبیه اعظم زنجان افزود: تشیع انگلیسی در پی نفوذ به متن عزاداری های حسینی است تا میوه و ثمره آن را به آفت آلوده کند.
وی با بیان اینکه نباید از خطر تشیع لندنی غافل بود اظهار کرد: از سال های قبل عده ای را به لندن بردند و تربیت کردند و پول در اختیارشان گذاشتند تا وهن هایی را به متن تشیع وارد کنند.
سردار رادان با هشدار به اینکه نباید فکر کنیم دشمن برای عزاداران و عاشقان امام حسین (ع)، نقشه نمی کشد، تصریح کرد: دشمن با ظاهری زیبا و بیان خوش و با لطایف الحیل نزدیک می شود و اگر مراقبت نکنیم کنار خودمان لانه می کند.
وی اظهار کرد: وقتی انحرافی صورت بگیرد به این زودی ها درست نمی شود، بنابراین لازم است خیلی دقت و توجه داشته باشیم.
رئیس مرکزمطالعات راهبردی ناجا گفت: امروز کیفیت عزاداری زنجانی ها یک نام جهانی شده و بعضی از استان ها شروع کردند تا بتوانند به این کیفیت برسند.
وی ادامه داد: اگر گروه و هیاتی به عنوان سمبل و نمونه و الگو معرفی شد باید مراقبت و مواظبت زیادی را به خرج دهد چون در غیر این صورت آفت و سم به سمتش می آید و لازم است برای آن آفت ها و سم ها پادزهر داشته باشد.
سردار رادان افزود: عاشورا درس های زیادی را به یادگار گذاشته است تا در عاشوراهایی دیگری که پیش می آید دچار شک و شبهه نشویم.

 

منبع : ایرنا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.