تشیع لندنی و سکولارها ، آیات قرآن ، پیامبر اسلام(صلی الله علیه و آله) و حضرت علی(علیه السلام) را قبول ندارند

به گزارش قادمون ، حسن رحیم پور ازغدی شامگاه (14 آبان) در مسجد سید اصفهان، با اشاره به بسته بودن درها به روی آمریکا در بعد اقتصاد، فرهنک و سیاست، افزود: روزی، برکت، عزت، قدرت و پیروزی به دست خداست.

 

وی با تاکید بر اینکه در قیام امام حسین(ع) اسارت نبود بلکه عبادت بود، اظهار داشت: در دوران هشت سال دفاع مقدس هیچ کشوری پشتیبان مردم ایران و اصفهان نبود و در همان شرایط سخت ملت ما با لبیک گفتن و با عنایت الهی پیروز شدند و مردم اصفهان افتخار بیشترین تعداد شهید را از آن خود کردند.
وی در ادامه افزود: دشمنان به دنبال مانع گذاشتن بر سر حمایت از سوریه بودند و سران آنها مقاومت کردند اما پرچم ولایت است که قدرت ما را حفظ کرده و جلوی نفوذ را گرفته است.

 

رحیم پور تصریح کرد: قرآن به ما رفتار نیک و خوب با دیگران را می آموزد و تا زمانی که با امام حسین(ع) و امام زمان(عج) باشیم، پیروزیم و آن بزرگواران پشتیبان ما هستند و اگر به این موضوع پی ببریم به ایمان رسیده ایم.

وی ادامه داد: آنچه که مهمتر است وعده آخرت است و حضرت سیدالشهدا(ع) قیام و انقلابش به وسعت کائنات برکت دارد و مسئله امام حسین(ع) در واقع مسئله قرآن است، همانطور که لایه های قرآن برای علوم بشر هنوز ناشناخته است.

 

این کارشناس مسائل دینی قرآن را چشمه جوشانی دانست که هر کس به اندازه ظرف خودش از آب آن برداشت خواهد کرد.
وی افزود: دشمنان برای همین چند روزه دنیا در تلاش اند تا مسیر انقلاب را منحرف کنند و گفتمان امام(ره) را که این همه عزت و شرافت برای ما آورده است به انحراف بکشانند.

 

رحیم پور ازغدی تاکید کرد: چه آنهایی که مسئله تشیع لندنی دارند و چه آنهایی که سکولار هستند، آیات قرآن، پیامبر اسلام(ص) و حضرت علی(ع) را قبول ندارند و بین سیاست و دین تفاوت می گذارند و آگاه نیستند که قرآن کتاب مدیریت است .

 

منبع :خبرگزاری شبستان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.