خطر تشیع انگلیسی از داعش برای مراسم اربعین امسال بیشتر است

آیت‌الله محمد محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان ، با اشاره به اینکه تشیع انگلیسی ساخته و پرداخته استعمار پیر است، اظهار داشت: این جریان یک مشکل دراز مدت برای جهان اسلام و مذهب تشیع بوده که راهکار علاج آن افزایش بصیرت در میان مومنین است.

 

وی با اشاره به هشدار‌های مقام معظم رهبری در رابطه با لزوم جلوگیری از نفوذ بیگانگان تأکید کرد: تشیع انگلیسی به سبب حرکات و رفتارهای موذیانه خطر بیشتری نسبت به گروه تروریستی داعش برای مراسم اربعین امسال دارد.

 

وی با مطرح کردن این سؤال که «چگونه می‌توان از دشمن انتظار خیر‌خواهی داشت؟» بیان کرد: خباثت‌های انگلیسی از زمان تحریم تنباکو، دوران مشروطه تا دوران پهلوی با سر کار آوردن رضا خان قلدور صدمات زیادی به اسلام و اعتقادات مردم وارد کرد به طوریکه هنوز هم بسیاری از آثار آن باقی مانده است.

 

رئیس دفتر مقام معظم رهبری تمام فرقه‌های ساختگی در دو قرن اخیر را ساخته و پرداخته انگلیس دانست و گفت: فرقه‌های بهائیت، شیخی، قاریانی و غیره همگی ساخته انگلیسی است و آمریکا در زمینه فرقه‌سازی شاگرد انگلیسی است.

 

وی در پایان نحوه مدیریت، پذیرایی و حفظ امنیت و آسایش به میلیون‌ زائر را که در یک روز معین در یک شهر جمع می‌شوند را درسی برای آل سعود دانست و خاطرنشان کرد: سعودی‌ها بی‌ریشه بواسطه پایبند بودن به اعتقادات و ارزش‌ها نتوانستند و یا نخواستند امنیت 1 الی 2 میلیون حاجی را فراهم کنند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.