دشمنان اسلام با پرورش تکفیری ها و تقویت شیعه لندنی درصدد ضربه به اسلام اند

به گزارش قادمون ، آیت‌الله حسین نوری‌ همدانی در درس خارج فقه خود که در مسجد اعظم برگزار شد، ضمن تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام صادق(ع) اظهار کرد: هفته وحدت از تدابیری بود که امام خمینی(ره) اتخاذ کردند که باید بر آن تاکید کرد.

وی خاطرنشان کرد: امام خمینی(ره) وحدت کلمه را از جمله رموز موفقیت دانستند و در واقع باید در بین شیعه و سنی تبلور پیدا کند.

این مرجع تقلید سوء استفاده دشمنان را مورد توجه قرار داد و گفت: دشمنان از همین امر استفاده کرده تکفیری‌ها و سلفی‌ها را پرورش دادند و از طرفی به تقویت شیعه لندنی می‌پردازند تا به وسیله آن به اسلام ضربه بزنند.

وی تاکید کرد: همواره باید به این موضوع توجه داشت که شیعه و اهل سنت با یکدیگر برادر بوده بنابراین باید بر اساس آموزه‌های قرآنی در کنار یکدیگر زندگی کنند، البته نباید از وحدت در حوزه و عرصه سیاسی غفلت کرد.

آیت‌الله نوری‌همدانی با اشاره به اینکه اهمیت وحدت در دوران کنونی بیش از هر زمان دیگر است، گفت: باید نسبت به این موضوع توجه داشت که اگر به اختلاف دامن زده شود، دشمن از این امر سوء استفاده کرده و آن را به فتنه تبدیل می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: باید به اطاعت از ولی فقیه و رهبر معظم انقلاب بپردازیم و با توجه به فرا رسیدن ایام انتخابات باید رای و نظر قانون را بپذیریم و هر اقدامی که برای حمایت از آرمان‌های انقلاب لازم است، انجام دهیم.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به فرارسیدن 9 دی گفت: وحدت زیر سایه ولایت فقیه از جمله عواملی بود که توانست چشم فتنه را کور کند زیرا استکبار قصد و توطئه نابودی انقلاب را در سر می‌پروراند که بصیرت مردم در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان بسیار موثر واقع شد.

وی به سخنی از رهبر معظم انقلاب اشاره و عنوان کرد: حماسه 9 دی باید پرشور برگزار شود و به عنوان یوم‌الله به آن توجه شود تا دشمن تصور و فکر فتنه‌گری در کشور نداشته باشد.

آیت‌الله نوری همدانی خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند هنوز تحلیل، تبیین و روشن کردن فتنه 88 که دشمن طراحی کرده بود جای کار زیادی دارد، دشمن محاسبات خیلی دقیقی کرده بود، ولی غلط از آب درآمد زیرا مردم ایران را نشناخته بود. / فارس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.