مقلّد سید صادق شیرازی -یاسر الحبیب- راجع به دریافت پول از انگلیس چه گفته است؟ + فیلم

به گزارش قادمون ، چند سالی است که رهبر حکیم انقلاب و علمای اعلام راجع به تهدید مروجان “تشیع لندنی” هشدار می‌دهند؛ شیعه‌نمایانی که با هزینه‌های سنگین تبلیغاتی، تمام همت خود را بر درآمیختن فرهنگ اصیل شیعه با جهالت و خشونت و قرار دادن آن در مقابل سایر فِرَق اسلامی معطوف کرده‌اند.
 
از بارزه های روشن این جماعت منحرف، تبلیغ عزاداری‌های خشن و ارائه چهره ای زشت از تشیع، مقابله با راهبرد وحدت اسلامی و تحریک اهل سنت علیه شیعیان است.
 
از جمله سردمداران تشیع انگلیسی فردی بنام “یاسر الحبیب” روحانی‌نمای کویتی مقیم لندن و صاحب شبکه ماهواره‌ای «فدک» می باشد که مرجع و زعیم خود را سید صادق شیرازی می داند .
 
او در سال ۲۰۰۱ اقدام به تأسیس تشکلی موسوم به “خدام المهدی” در کویت نمود، اما در سال ۲۰۰۴ به‌دنبال انتشار اظهارات تندی علیه جناب عایشه، مورد پیگرد قرار گرفت.
 
نامبرده پس از مدتی کوتاه با حمایت دولت انگلیس مشمول عفو قرار گرفت و ضمن دریافت پناهندگی از این کشور، شبکه ماهواره‌ای فدک را به زبان عربی در لندن تأسیس نمود.
 
این شبکه تا کنون جنجالی ترین شبکه شیعی در زمینه تحریک عواطف اهل سنت بر علیه شیعیان بوده و اهانت مستقیم به مقدسات اهل سنت را سرلوحه قرار داده است.
 
یاسر الحبیب که از حمایت جریان شیرازی برخوردار می‌باشد، به دلیل توهین های بدون حد و مرز و بی محابا به اهل سنت، در بلاد اسلامی به عاملی مهم برای ایجاد نقار و دشمنی میان شیعه و سنی تبدیل شده است.
 
جالب اینجاست که دولت‌های غربی -به‌ویژه انگلیس- در پوشش آزادی بیان و عقیده، حداکثر حمایت مالی-امنیتی-تبلیغاتی را از این جریان افراطی بعمل می‌آورند تا محصول “تفرقه” را در کشورهای اسلامی برداشت کنند.
 
مستند حاضر، شامل اعترافات صریح شخص یاسر الحبیب و عناصر مؤثر تشیع لندنی است که نحوه پشتیبانی و تأمین آنان توسط دولت انگلیس را برملا می‌کند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.