تفرقه‌افکنی بین مسلمانان “تاکتیک دشمن” است

به گزارش قادمون ، ماموستا عبدالرحمن‌ حسین‌زاده در اولین جشنواره برترین‌های مساجد مصادف با روز جهانی و هفته گرامیداشت مساجد با اشاره به نقش اساسی مساجد در انسجام، وحدت، هماهنگی و همدلی جامعه اسلامی پرداخت و اظهار داشت: برای حفظ و پایداری مساجد باید مسلمانان کمربند همت در راستای نشر و ترویج اسلام ببندند چون مسجد در اسلام به‌عنوان سنگر استقلال و آزادی از آن نامبرده می‌شود.
 
وی گفت: مسجدالحرام و مسجد الاقصی دو پایگاه بزرگ مسلمین جهان هستند و مسجدالاقصی همیشه مورد تجاوز توطئه دشمنان اسلام که هیچگاه تمامیت ندارد، قرار گرفته و همیشه عواملی دارند تا بین مسلمین جهان تفرقه‌اندازی کنند.
 
امام جمعه سقز با اشاره به آیات قرآنی تصریح کرد: قوم یهود دشمن‌ترین و خطرناک‌ترین ملت برای جهان اسلام می‌باشد که مبلغان اسلامی و پیشوایان دینی باید مردم را به عظمت دین اسلام سوق و از دشمنان اسلام دوری کنند.
 
ماموستا عابد نقیبی نیز در این مراسم اظهار داشت: اهانت به نمادهای اهل سنت چه آگاهانه و غیر‌آگاهانه حرام است و به فرموده مقام معظم رهبری سنی آمریکایی و تشیع انگلیسی هیچ جایگاهی بین مسلمین واقعی جهان اسلام ندارند.
 
وی گفت: امنیت، آسایش و سلامت ایران اسلامی در سایه رهبری و اتحاد و انسجام تمامی ملت بزرگ این دیار فراهم شده است.
 
رئیس مرکز بزرگ اسلامی شهرستان سقز تصریح کرد: مسجد جای احزاب سیاسی نیست بلکه جای وحدت مسلمان است و برنامه‌های تفرقه‌آمیز دشمنان با هوشیاری کامل سربازان گمنام امام زمان(عج) در برهه‌های مختلف شناسایی و از ریشه خشکانده شد.
 
سرهنگ حق‌رضا نادرپناه نیز در این مراسم با اشاره به نقش مهم مساجد به عنوان سنگر مهم مسلمانان در مقاطع مختلف اسلام اظهار داشت: مساجد نقش هدایت‌گری و روشن‌گری در دفاع مقدس و جبهه‌های حق و باطل داشته و بعد از خانواده مهمترین کانون آموزشی و ترویجی شهروندان است.
 
جانشین فرمانده سپاه سقز خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام از مساجد و این سنگر ترس و واهمه‌ دارند و حفظ این سنگر وظیفه تمام مسلمانان است.
 
منبع : تسنیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.