ترویج خرافه و بدعت در عزاداری‌ها توطئه تشیع انگلیسی و اسلام آمریکایی است

به گزارش قادمون ، حجت الاسلام والمسلمین سیدتقی امیرفاطمی در جمع هیئت‌های حسینی آذرشهر اظهار داشت: شیعه انگلیسی و جریان‌های بهایی و وهابیت با رخنه کردن بدعت‌ها و خرافات با نام مقدسات مذهبی در عزاداری‌های ایام محرم، همواره قصد اسلام هراسی و ارائه تصویری خشن از اسلام ناب حسینی در سطح دنیا را دارند.
 
وی حماسه قیام عاشورا را انقلابی تاریخ‌ساز و سرفصل حرکت‌های الهی در دنیا ذکر کرد و یادآور شد: پس از گذشت ۱۴۰۰ سال از قیام عاشورا، انقلاب اسلامی ایران و برخی انقلابهای روی داده در جهان، آرمانهای نهضت حسینی را الگو انقلاب‌های خود قرار می‌دهند.
 
سید تقی امیر فاطمی با اشاره به هجمه‌های شدید دشمنان اسلام بر علیه مقدسات و فرهنگ عاشورایی افزود: طلایه داران متعهد فرهنگ عاشورا باید با تکیه بر فرهنگ اصیل اسلامی و تقویت اعتقادات و بصیرت افزایی و پرهیز از اعمال خرافی و بدعت‌ها همواره مواضع دینی، اعتقادی و سیاسی و انقلابی خویش را تحکیم بخشند.
 
وی با تأکید بر تبیین ابعاد فلسفه نهضت عاشورای حسینی گفت: ترویج و تبیین ابعاد فلسفه قیام حضرت امام حسین (ع) و فرهنگ عاشورا از ضرورت‌های اصلی جامعه اسلامی است و این رسالت خطیر باید برای تمامی افراد جامعه به‌ویژه جوانان تبیین و نهادینه شود.
 
مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه آذرشهر با تأکید بر رواج شور حسینی همراه با شعور حسینی در عزاداری‌های حسینی تصریح کرد: بدخواهان اسلام ناب محمدی همواره نقشه‌ها و توطئه‌های شیطانی فراوانی برای انحراف مردم و دور کردن آنان از اهل بیت(ع) طراحی می‌کنند بنابراین برپایی عزاداری‌ها و مجالس سوگواری باشکوه و پرشور همراه با شعور حسینی و پرهیز از افراط و تفریط همه دشمنان را ناامید می‌کنند.
 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.