مردم با تأسی به سیدالشهدا با تشیع انگلیسی مقابله خواهند کرد

به گزارش قادمون ، شورای امر به معروف و نهی از منکر حزب مؤتلفه اسلامی درباره بزرگداشت دهه امر به معروف و نهی از منکر بیانیه‌ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است: محرم یادآور نهضت خونین عاشوراست که ثمره اش بقا و تثبیت اسلام ناب محمدی (ص) بود و اوج تجلی آن در حماسه باشکوه و جهانی اربعین است. محرم همچنان که نام مقدس حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و انصار شهیدش را در دنیا طنین انداز می کند، یادآور هدف اصلی نهضت عاشورا، یعنی «امر به معروف و نهی از منکر» است.

این بیانیه تصریح می‌کند: ندای «هل من ناصر» حضرت سیدالشهدا(ع) از زبان مبارک فرزندش امام زمان حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنافداه همچنان بلند است و نصرت آن حضرت و استمرار نهضت حسینی، همانا اجرای فریضه مهم «امر به معروف و نهی از منکر» است که تمام فرائض باآن اقامه می شود.

این بیانیه ادامه می‌دهد: بالاترین معروف، افزایش معرفت نسبت به امام زمان ارواحنافداه و کسب خشنودی آن حضرت که امروز در پیروی کامل از نایب برحقش، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی، ولی امر مسلمین و رهبر انقلاب اسلامی تجلی یافته است. مهم ترین معروف در شرایط کنونی، حفظ نظام اسلامی و استکبارستیزی و مهم ترین منکر نیز، تضعیف نظام و سازش با استکبار است.

این بیانیه می‌افزاید: نظام مقدس جمهوری اسلامی که ثمره مجاهدت های امام راحل (ره) و خون پاک شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس است، بستری برای اقامه فریضه امر به معروف و نهی از منکر می باشد و مسئولین نظام و در رأس آنها رییس جمهور محترم باید آمر به معروف و ناهی از منکر باشند و در گسترش معروف ها و از بین بردن منکرها در جامعه اسلامی بکوشند و هرگونه قصور در این زمینه، منکری بزرگ و خیانت به شهیدان والامقام و ملت شریف ایران است.

در این بیانیه تصریح شده است: دغدغه مهم مسئولین کشور در تبعیت از فرمان ولی فقیه و رهبر حکیم انقلاب اسلامی، باید اقدام و عمل در اجرای اقتصاد مقاومتی و پرهیز از اتکا به دولت های غربی باشد که همواره و در مقاطع مختلف، از دشمنی با نظام اسلامی و این ملت بزرگوار دریغ نکرده اند.

این بیانیه می‌افزاید: ملتی که هویتش را از قرآن و اهل بیت (ع) دارد و در این راه ۱۴ قرن ثابت قدم بوده و در دوران تاریک و سراسر ظلم طاغوت، باوجود همه فشارها و تهدیدها از آرمان های مقدس خویش دست برنداشته، هرگز اجازه نخواهد داد ارزش­های اسلامی جای خود را به فرهنگ منحط غربی بدهند و این مطالبه مهمی است که قاطبه ملت مسلمان ایران آن را بارها فریاد زده و بدیهی است مسئولین و در رأس آنان رییس جمهور محترم، در جهت اجرای این مطالبه حرکت نمایند.

در این بیانیه آمده است: امروز نگرانی ملت آگاه و ولایتمدار ایران اسلامی تنها عفاف و حجاب نیست، بلکه حیا و غیرتی است که متأسفانهدر سایه غفلت و توجیه و تسامح برخی مسئولین امر، با هجوم الگوهای غیراخلاقی و ضدارزشی غرب، از این جامعه رخت برمی بندد و جای خود را به فساد و بی بند وباری می دهد. جوانان و نوجوانان این سرزمین که امنیت و آرامش خویش را مرهون دلاورمردی و از جان گذشتگی جوانان و نوجوانان کربلای ایران هستند، امروز در معرض تهدیدهای فضای مجازی قرار گرفته اند و در این نبرد سخت فرهنگی، نیاز به حمایت دارند.

این بیانیه می‌افزاید: امروز ایستادگی و قدرت نرم ملت دلیر ایران، بزرگ ترین معروف است و همه آحاد این کشور، بویژه جوانان باید در مسیر جهاد کبیر و پیشرفت این مرز و بوم تلاش نمایند و با سبک زندگی اسلامی زمینه های تمدن نوین اسلامی را فراهم کنند. حفظ عزت و آبروی ملت ایران، اعتلای فرهنگ، سلامت محیط اخلاقی و خانوادگی، تکثیر و تربیت نسل مؤمن، رونق دادن به اقتصاد و تولید، گسترش علم و فناوری، استقرار عدالت قضایی و عدالت اقتصادی از مهم ترین معروف هایی است که همگان اعم از مسئولین و مردم باید به آن عمل کنند.

«ارزشمندترین معروف برای مسئولین، خدمت به مردم در چارچوب قانون و با حقوق متعارف و پرهیز از اشرافی گری و قدرت طلبی و مقابله با فساد اداری است. پسندیده ترین معروف برای مردم نیز عمل به قانون و امر و نهی قانونی مسئولین و پاسداری از ارزش­های اسلامی است. مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی در ایام عزای حضرت سیدالشهدا (ع) با تأسی به آن حضرت و ترویج فرهنگ عاشورا، با انحراف و تشیع انگلیسی مقابله خواهد کرد و حتی در عرصه ورزش و بازی های ملی نیز شور و شعور حسینی را به جای شادی و هیجان، به نمایش خواهد گذاشت.»

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.