ایجاد، حمایت و هدایت فرقه‌های انحرافی مثل وهابیت و طرح تشیع انگلیسی از جمله فتنه‌های انگلیس است

به گزارش قادمون ، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی ظهر امروز در نشست هماهنگی برنامه‌های سالگرد شهادت رئیس‌علی دلواری اظهار داشت: این سردار شهید در کمال رشادت و جوانمردی با تبعیت از علمای دین در مبارزه با تهاجم دولت انگلیس ایستادگی کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: شهید رئیس‌علی دلواری از کیان میهن اسلامی و ارزش‌های دینی به‌ خوبی دفاع و در این مسیر جان خود را هدیه کرد و در حقیقت جان دادن در این مسیر یک حیات و افتخار ابدی برای همه پیشکسوتان ایثار و شهادت است و امروز که سال‌ها از شهادت آن سردار رشید می‌گذرد، نام او و یارانش در جامعه زنده‌تر است.

وی ادامه داد: دول غربی به‌ویژه دولت انگلیس از دیرباز زمینه ایجاد فتنه‌ها و دسیسه‌های متعددی را برای جهان اسلام به‌کار برده و هر جا که مبارزه با اسلام و ارزش‌های دینی مطرح بوده، انگلیس در آن توطئه سرآمد محسوب می‌شده است، چنانچه ایجاد، حمایت و هدایت فرقه‌های انحرافی مثل وهابیت و امروزه هم طرح تشیع انگلیسی از جمله این فتنه‌ها به شمار می‌آیند.

سروستانی اضافه کرد: این دولت موذی که ام‌التوطئه است، بارها از طرق مختلف اقدام به توطئه و تهاجم نظامی علیه منافع ایران اسلامی کرده است که شهید رئیس‌علی با حمایت علما و مردم متدین در برابر یکی از این حرکت‌های استعماری انگلیس ایستادگی کرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تأکید کرد: ملت ما هم نشان داد که در هیچ برهه از زمان در مقابل زیاده‌خواهی و توطئه‌گران کوتاه نخواهد آمد و تحت هیچ شرایطی تسلیم زورگویان و قلدران و کسانی که بویی از بشریت نبرده‌اند، نخواهند شد. /فارس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.