دوره آشنایی طلاب استان سمنان با تشیع لندنی و تسنن آمریکایی برگزار می‏ شود

به گزارش قادمون ، حجت الاسلام مهدی مقری به بیان ضرورت‌های برگزاری دوره آموزشی بصیرتی، آشنایی طلاب و روحانیان استان سمنان با تشیع لندنی و تسنن آمریکایی پرداخت و اظهار داشت: همواره تقابل جبهه حق یعنی اسلام و باطل یعنی استکبار از گذشته‏های دور وجود داشته و اکنون نیز ادامه دارد، باید گفت تا مادامی که این دو جبهه وجود داشته باشد، این تقابل نیز ادامه می‌یابد.

وی با بیان اینکه دشمن با آزمایش‏ها و فتنه‏گری‌های متعدد و متفاوت هنوز نتوانسته است اتحاد و قدرت عظیم امت بزرگ اسلامی به رهبری ایران را از بین ببرد، از‌این‌رو در راهکار چندسال اخیر خود بر این اصل تکیه کرده‌اند که “درخت باید از داخل بپوسد”؛ افزود: دشمنان درصدد سوء استفاده از برخی اختلافات جزئی در میان مسلمانان هستند، تا قدرت عظیمی که به واسطه همین اتحاد ایجاد شده را کاهش داده و در نهایت آن را از بین ببرند.

رییس سازمان بسیج طلاب استان سمنان با بیان اینکه استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا، اسرائیل و انگلیس با توجه به نفوذ برخی تفکرات الحادی و تکفیری به بدنه امت اسلامی، به‌دنبال به‌راه انداختن جنگ‌های داخلی بین مسلمانان هستند، که متأسفانه تا حدودی موفق شده‌اند، تصریح کرد: هدف استکبار جهانی معرفی اسلام و بالاخص تشیعی خشن و افراطی به مردم جهان است.

حجت الاسلام مقری تأکید کرد: آنها در حقیقت می‏خواهند مبارزه با دشمن خارجی را به نوعی از طریق اختلاف و تفرقه‏افکنی و دامن زدن به برخی مسائل جزئی بین مسلمان، تبدیل به مبارزه با دشمن داخلی کنند، این حرکت و توطئه‏ای بسیار خطرناک است و مسلمانان باید بیش از پیش هوشیار و بیدار باشند.

وی با بیان اینکه آنها با استفاده از اسامی مبارک ائمه اطهار(ع) و نامگذاری شبکه‌های ماهواره‌ای با این قصد فریب مخاطبان خود را دارند، گفت: نباید امروز غافل باشیم از اهداف پشت پرده‌ای که این کافران و دشمنان دین و اسلام و قرآن در سر می‏پرورانند و باید مردم از سوی جامعه روحانیت و عالمان و آگاهان دین آگاه شوند.

رییس سازمان بسیج طلاب استان سمنان اظهار داشت: بر همین اساس برگزاری دوره آشنایی بیشتر علما، روحانیان و طلاب حوزه‌های علمیه استان سمنان با جریان‏شناسی تشیع لندنی و تسنن آمریکایی امری ضروری است تا مردم هر چه بیشتر با اسلام ناب محمدی(ص) و توطئه‏ های دشمنان داخلی و خارجی آشنا شوند.

حجت الاسلام مقری خاطرنشان کرد: سازمان بسیج طلاب استان سمنان با توجه به ضرورت‌ها و اهداف ذکر شده، شانزدهم شهریورماه با همکاری معاونت تبلیغ مرکز مدیریت حوزه‏های علمیه برادران استان سمنان اقدام به برگزاری گردهمایی 150 نفر از مبلغان هجرت استان سمنان در چشمه علی دامغان کرده است. / رسا

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.