دروغگویی با دستمایه نایب قلابی امام عصر (عجل الله فرجه) در تشیع انگلیسی

به گزارش قادمون ، سید حسین کاظمینی بروجردی، فرزند سید محمد علی همان شخصی است که بین سالهای ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۵ با ادعای نیابت امام زمان (عج) گروهی جاهل را گول زد، شخصی که خودش را آیت الله میخواند ولی بعدها مشخص شد اصلا دروس حوزوی نخوانده است.

فیلم ها و اعترافات منتشر شده او حقایق بسیار زیادی را در خصوص سطح دانش و آگاهی او از دروس حوزوی و ادعاهای عجیب و غریبش آشکار کرد .

در فیلم ویدئویی که از خود تهیه کرده بود بسیاری از الفاظ ادعیه ها ی معنوی را به غلط می خواند و همیشه در هنگام نماز با لفظ عربی می گفت : << ای کسی که گناهانش بخشیده می شود الا او >> که اگر این جمله با آگاهی بود شرک محسوب می شد . او در محاکمه اعتراف کرد که هدف او جز قدرت طلبی نبوده و تاکید می کند وقتی مردم جاهل به من سواری می دهند چرا سوار نشوم .

او همچنین می گفت که فریب خورده ضد انقلاب شده و برای نمایان کردن خود عکسی از  حرم امام کاظم را کنار  قبر پدر و پدربزرگم که در بروجرد مدفون هستند می گذاشتم و می خواستم تبلیغ کنم که اجدادم یا  فرزند ۲۷ امام سجاد بودنم را توی تیتراژ بزرگ با عکس خودم چاپ می کردم و به مریدان اعلام می کردم به روستا ها و شهرستان ها ببرند و اعلام کنند که فلانی اینجا برنامه دارد و مردم هم فوج فوج می آمدند وهزینه ایاب و ذهاب این کارها از محل صدقات جمع آوری می شد و خودم هم می دادم . دوست داشتم جمعیت جلسه انقدر زیاد شود که بین میدان  انقلاب و آزادی جمع شوند و اگر شما مانع نمی شدید این کار در ۱۳ رجب اتفاق می افتاد . او همچنین می گوید یک بار چنان جمعیت زیادی ذر استادیوم شهید کشوری بخاطر حضور من جمع شده بودند که چشمانم سیاهی می زد و آن غرور نفسانی مرا گرفت و با خودم گفتم بالاخره آدم شدیم !!!

وی می گوید در برنامه ها حدود ۳۰ دقیقه دعا می خواندیم و چون صدای خوبی داشتم و شعر هم می سرودم و با روانشناسی روی مخشان کار می کردم  .  وی در پایان ابراز ندامت مجدد ابراز کرد : کار تخصصی در حد من نبود نمی بایست می کردم . حالت جنون پیدا کرده بودم . که فکر می کنم الان از نظر ایمان ، علم و عقل از هرسه نهی هستم . من حتی روخوانی قرآن و مفاتیح الجنان را خوب بلد نیستم . از اشتباهات خودم از پروردگار طلب بخشش می کنم . من به زشتی اعمال خودم اعتراف می کنم به نادرستی مصاحبه و  برقراری ارتباط با سران خارجی ، اغفال کردن صدها نفر و خانواده ام را قبول دارم و توبه می کنم و از حضرت صاحب الامر و رهبر نظام مقدس اسلامی استدعای بخشش برای خودم و خانواده ام و این گرفتاران و بندگان ضعیف النفس که در برابر القائات نفسانی ناتوانیم ، را دارم و این که بشری جائز الخطا هستم ، مستدعی عطوفت و گذشت هستم .

 

۱

شاید اینکه بگوییم سازمان منافقین از این شخص حمایت می کند باعث تعجب کسی نشود چون از قدیم گفته اند “کبوتر با کبوتر” اما اگر بفهمید رسانه های وابسته به جریان شیرازی که خودشان را پدرخوانده های شعائر حسینی می دانند از این مدعی دروغین حمایت می کنند قطعا تعجب می کنید . 

۲

اما متاسفانه اوج رذالت این رسانه ها دروغگویی این سایت ها پیرامون جرم کاظمینی بروجردی است. بی شک اگر این رسانه ها بگویند این شخص یکی از مدعیان دروغین نیابت امام زمان (عج) هستند مخاطبین خویش را از دست خواهند داد. از همین رو جرم کاظمینی بروجردی را انتقاد از جمهوری اسلامی ایران و منتقد ایران معرفی کرده اند!!

اویس

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.