دشمن با تحریف اسلام ناب محمدی به‌دنبال بدیل‌سازی برای گفتمان امام (رحمه الله) است

به گزارش قادمون ، حجت‌الاسلام و‌المسلمین حیدر مصلحی شامگاه دوشنبه در نشست بررسی نفوذ آمریکا در ایران اظهار داشت: کلمه مستضعفین که امام راحل همواره ‌روی این کلمه تکیه داشتند، یک بار ارزشی دارد و نشانه‌ای از اسلام ناب محمدی است.

وی با بیان اینکه امام راحل تعریف مشخصی از اسلام ناب محمدی دارند،‌ به تعریف امام خمینی(ره) از اسلام آمریکایی اشاره کرد و گفت: امام راحل پیرامون اسلام آمریکایی می‌فرمایند که پایگاه‌های مذهبی به کانون‌های فتنه تبدیل می‌شود و اسلام اشرافیت و اسلام ابوسفیان است.

وزیر سابق اطلاعات با بیان اینکه در زمان پیامبر اکرم(ص) در تمام جنگ‌های سخت، یهود و صهیونیست نقش کلیدی داشتند، افزود: یهود و صهیونیست سرمایه‌گذاری سنگینی برای برانگیخته کردن مشرکان در مقابل پیامبر(ص) انجام دادند و این دسته بعد از رحلت پیامبر(ص) در جنگ نرم وارد میدان شدند و در جنگ نرم اقوام و جریان‌های مختلفی را که به پیامبر(ص) ایمان آورده بودند بررسی کردند و به‌دنبال استفاده از این جریان برای مقابله با اسلام ناب محمدی بودند که در نهایت بنی‌امیه را به جان اسلام انداختند.

‌مصلحی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در 14 خردادماه امسال گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند که اگر راه امام راحل را گم ‌و یا عمداً آن را فراموش کنید، ملت ایران سیلی خواهند خورد، امروز هم یهود صهیونیست درصدد آن است که جریان بنی‌امیه زمانه را چه در داخل و چه در خارج از کشور برای مقابله با نظام اسلام و انقلاب اسلامی شناسایی و ‌روی آن سرمایه‌گذاری کند.

وی با بیان اینکه یهود و صهیونیست از دین ‌علیه دین استفاده می‌کنند، تصریح کرد: آیا می‌توان پذیرفت که استکبار بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به‌دنبال جریان‌های انحرافی نرفته باشد و آنها را به جان انقلاب اسلامی نیندازد؟

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به اهداف کلان تحریف اسلام ناب محمدی توسط دشمن اظهار داشت: حساسیت‌سنجی خواص و مردم نسبت به اصول انقلاب اسلامی، نخستین هدف دشمن برای تحریف اسلام ناب است که دشمن ‌روی این مسئله پژوهش کرده ‌و طراحی‌ها و برنامه‌ریزی‌های خود را بر این اساس انجام داده است.

وی افزود: دومین هدف دشمن ریل‌گذاری سیاسی جدید از سوی برخی افراد و جریان‌ها‌ با هدف عدول از اندیشه‌های امام راحل است و هدف سوم، تحریف آغازی بر سناریوی تغییر نظام ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است و هدف چهارم تحریف، آغازی برای استحاله نظام است؛ هدف پنجم دشمن برای تحریف اسلام ناب محمدی بدیل‌سازی برای گفتمان امام راحل و اسلام ناب است.

وزیر سابق اطلاعات در ادامه سخنانش با بیان اینکه ولایت فقیه تنها محور پیش‌روی و پیشرفت انقلاب اسلامی است، گفت: شکل‌گیری دوران فتنه با 2 هدف شعار علیه نظام و ستیز و مبارزه با اصول مکتب اسلامی توسط دشمن شکل گرفت.

وی با اشاره به چهارچوب فعلی دشمن در جریان‌های انحرافی بیان کرد: القای ضرورت کنار‌آمدن با استکبار به‌عنوان تنها گزینه، ایجاد اشکال محاسباتی برای برخی از مسئولان و برخی از افراد که از جایگاه مهم فکری و سیاسی برخوردار هستند و تلاش برای فرسایش ظرفیت‌های نظام در داخل و خارج، از جمله چارچوب‌های دشمن برای جریان‌های انحرافی است. دشمن تلاش می‌کند که ظرفیت‌ها و بغض و کینه‌ها را برای مقابله با استکبار ‌دچار فرسایش کند که در این راستا باید نیروهای ارزشی و انقلابی مراقب این مسئله باشند.

‌مصلحی در خاتمه با بیان اینکه برخی در تلاش هستند که مشکلات معیشتی را به مسائل سیاست خارجی پیوند دهند، گفت: بدانید که تنها 15 تا 20 درصد مشکلات اقتصادی مربوط به تحریم است و مابقی ارتباطی به تحریم ندارد. / تسنیم

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.