رابطه ی رژیم منحوس آل سعود و فرقه ی انحرافی شیرازی ها !

“فرقه انحرافی شیرازی‌” جریانی سازمان یافته‌ و یک حزب سیاسی است که اهداف سیاسی خاص را دنبال می‌کند. این جریان حزبی سیاسی با شعارها و پوشش دینی است که به دنبال اهداف سیاسی می‌رود و از طرف بیگانگان حمایت کامل می‌شود.  دشمنان دنیای اسلام خوب فهمیده اند که باید روابط فرهنگی با شیرازی ها را در داخل و خارج ایران به خوبی انجام دهند و با استفاده از رابطه خوب خود با سعودی ها زمینه آزادی فعالیت بیشتر گروه های آنان را در شرق این کشور- قطیف – و بحرین را فراهم کنند. بر همین پایه از آل سعود خواسته اند شیعیان را تحت فشار قرار دهد اما طرفداران شیرازی را کار نداشته باشد و یک حیات خلوت امنی برای شیرازی ها در بحرین و قطیف ایجاد کند. ( ر . ک : آزادی فعالیت فرقه شیرازی ها در بحرین و عربستان)


قابل توجه آنکه در پی اتفاقات غم بار و حزن انگیز در حج ابراهیمی امسال ، مراجع تقلید معظم ضمن عرض تسلیت به بازماندگان ، کوتاهی رژیم منحوس آل سعود را در به وجود آمدن این اتفاقات محکوم کردند ؛ اما صادق شیرازی فقط به تعطیلی دروس خود بسنده کرد و سایت وی پیام تسلیتی از طرف  بنیاد – به اصطلاح – جهانی شیرازی منتشر کرد !

13940126000050

مطالب زیر قسمتی از سخنان آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی پیرامون رابطه ی رژیم منحوس آل سعود و فرقه ی انحرافی شیرازی هاست :

ما اطلاعات دقیق و مدارک مستند داریم که حتی عربستان سعودی که در زمره تسنن افراطی است و باید با جریان تشیع افراطی دشمن باشد، با واسطه و روش های خاص خودش از این جریان حمایت مالی می‌کند. حمایت مالی گسترده از این جریان، سازمان یافتگی و تشکیلات رسانه‌ای فرقه شیرازی با وجود تعداد اندک آنها، خطر بزرگی را به وجود آورده است که باید با این خطر مقابله شود. ما یقین داریم اگر جوان‌ها و جامعه دینی ما بیدار شوند و این جریان را منزوی کنند، می‌توانند اثر رسانه‌ای، تشکیلات سازمان یافته و پول هایی که در این راه خرج می‌شود را از بین ببرند. (10/6/94)

عربستان سعودی که این همه ادعا می‌کند سنی تندرو هستند؛ ادعای تندروی در تسنن می‌کنند، باید بیش از همه نسبت به گروه سیدصادق شیرازی و تشیع انگلیسی برخورد بکنند. در حالی که شما می‌‌بینید این نوع تشیع کاملاً از سوی عربستان حمایت می‌شود. حمایت مالی می‌شود. حمایت سیاسی می‌شود. اینها هر وقت بخواهند به عربستان بروند، راه برایشان باز است.

بعثه سیدصادق شیرازی در عربستان بدون این که با جمهوری اسلامی هماهنگ بشود یا مثلاً سازمان حج به آنها مجوز بدهد خود سفارت عربستان به آنها مجوز می‌دهد. این جوری همکاری می‌کند. بخواهند برای هر کسی از هر جای دنیا در انگلیس اقامت بگیرند یا بخواهند شناسنامه انگلیسی بگیرند، بدون محدودیت به آنها داده می‌شود. حمایت سیاسی می‌شوند. حمایت اقتصادی می‌شوند. حمایت فکری می‌شوند.

تسنن آمریکایی هم همین طور است. یعنی فرض کنید داعش یک نمونه‌ای از تسنن آمریکایی است. دست‌ساخت دستگاه‌های جاسوسی آمریکا است. یا سازمان‌هایی نظیر سازمان داعش مثل جبهه النصره و اینها. شاهدش هم این است که از سوی اسرائیل حمایت می‌شوند. مجروحین‌شان را به آن جا می‌برند و درمان می‌شوند. حمایت تسلیحاتی می‌شوند. حمایت مالی می‌شوند.

پس تندروی یک چیز است. ما همیشه در بین مردم‌مان یک عده تندرو داشتیم. تندروها غالباً قابل کنترل هستند. اینها در یک حدی از تندروی توقف می‌کنند. اگر تندروی طبیعی باشد قابل کنترل است. آن چه قابل کنترل نیست و خطرناک و خطرزا است، آنی است که به وسیله دشمن مدیریت می‌شود و این آن خطری است که مقام معظم رهبری ما را به آن خطر توجه داده‌اند. (31/4/94)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.