سو قصد نافرجام عوامل صادق شیرازی در حمله به آیت الله اراکی +عکس

به گزارش قادمون و به نقل از جهان نیوز پنج شنبه شب در کربلای معلی حین عبور آیت‌الله اراکی از بین الحرمین، مسئول ایستگاه تبلیغاتی سید صادق شیرازی، رئیس یک فرقه انحرافی شیعه با تحریک دو سه تن از اوباش وابسته به این جریان، تلاش کردند برای آیت‌الله اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ایجاد مزاحمت کنند و به وی آزار برسانند.

البته اقدام آنان موجب حضور زائرین و مجاوران حرم مطهر حسینی در حمایت از آیت الله اراکی شد و این طیف افراطی از هرگونه اهانت و آزار نسبت به وی ناکام ماندند.

nf00415349-1
نکته قابل تأمّل آنجاست که در طول تاریخ مرجعیت واقعی شیعه(و نه مرجعیت ضرار و وراثتی) هیچ گاه رسم نبوده است ایستگاه و غرفه هایی تبلیغاتی برای مراجع تقلید راه اندازی شود ولی سید صادق شیرازی که از سوی دستگاه های جاسوسی معروف دنیا بخصوص دستگاه جاسوسی انگلیس مورد ترویج و پشتیبانی است، در مجاورت حرم مطهر سیدالشهداء در بین الحرمین ایستگاهی به راه انداخته و با طرح ادعای مرجعیت سعی در گمراهی زایران و ترویج تشیع انگلیسی دارد.

همچنین لازم به ذکر است پایگاه اصلی شبکه های تفرقه افکن مذهبی شیعی وابسته به جریان انحرافی شیرازی نیز در شهر کربلای مقدس واقع شده است.

9 پاسخ
 1. مجید
  مجید گفته:

  سلام بر قدرت پرستان عزیز
  بدانید اولا این نوع برخورد شما مورد تایید همونی که خیلی قبولش دارید (آقای خامنه ای ) نیست.چرا که ایشان خود را منادی وحدت میداند و شما باعث تفرقه اید.ثانیااز این نوع برخوردها و اعتراض ها به مراتب بیشترش را شماها انجام داده و میدهید به یادتان می آورم برخورد با آقای منتظری و جدید علی مطهری .
  ثالثا آقای شیرازی چه خوشتان بیاید چه بدتان بیاید چه بگویید تشیع لندنی و هر نوع برچسبی که بخواهید بزنید ایشان طرفدار دارد و مقلد دارد و بهتر است به ایشان بی احترامی نشود و با انجام مباحث منطقی نقد شوند و البته به ایشان هم اجازه پاسخگویی داده شود.
  دوست داشتید چاپش کنید تا شاید بینندگان قلیلتان به کمی آزادی بیان در این سایت خوش بین شوند.

  پاسخ دادن
 2. سیدمتین
  سیدمتین گفته:

  سلام دوست عزیز
  ازاینکه می بینیم شماازکسانی هستیدکه مصداق ایه شریفه یستمعون القول و یتبعون احسنه هستیدخوشحالم.اماای کاش مصداق قسمت آخرآیه هم باشید.
  اولاآقای ماهمیشه باروشنگری موافق بودندماهم جزذکرانحرافات بصورت مستندکاری نمیکنیم.وحدت هیچگاه به معنای کنارهم ایستادن حق وباطل نبوده ونیست واصلااین وحدت محال ذاتیه وکسی هم ازوحدت چنین چیزی رواراده نمیکنه.اگه میخواین مصداق وحدت روبدونین همین تشکیل مرکزتقریب مذاهب اسلامی روشنترین مصداقشه؛اتفاقااونیکه باعث تفرقه ست کسیه که به دلایل واهی مراجع تقلیدرو ازعدالت ساقط میکنه من خودم فیلمای ایشون ومنسوبین رودیدم که چطوربی پروابه بزرگان دین توهین میکنن کارامروزودیروزشون هم نیست.قضیه آن دوبزرگواری که نام بردیدهم همینه ماهیچوقت کسی روازانقلاب طردنکردیم امااین بمعنای پذیرفتن تمامی اقوال وافعال افرادنیست؛این وظیفه هرمسلمانیه که انحراف ازخط نهضت اسلامی رو تذکربده.البته شایدبه نظرمرجع عالی مقام شما!!امربه معروف ونهی ازمنکر ونهضت اسلامی جزوتعالیم اسلام نباشه.
  فکرمیکنم بااین همه رسانه هایی که در اختیارایشون هست مانعی برای پاسخگویی به سوالات مانباشه.
  ای کاش میدونستین که ما یه دفعه نیومدیم به اظهارات ایشون انتقادکنیم سالهای ساله که عالمان ما با ایشون به طرق مختلف کتبی و حضوری گفتگومی کنن ولی واضح شده که هدف ایشون در خوشبینانه ترین حالت دنیادوستی وقدرت پرستیه انشاالله چیزدیگه ای نباشه.
  پناه بر خدا از شرنفسمون و شیاطین…
  دوست خوبم به من قال ها نگاه نکن روی ما قالها فکرکن طبق فرمایش خودت هرکدوم با منطق اسلام میخوره بپذیر با ذهنی خالی از حب و بغض ها به سراغ قرآن برو دلت رو صاف کن برای جریان زلال کلام خدات.من خوشبختی معنویم رو مدیون قرآن و امام حسین خدام.تاحالاسخنان سیدالشهدا از مدینه تا کربلا رو خوندی؟

  پاسخ دادن
  • مهدی
   مهدی گفته:

   یادت باشه انقلاب ایران اسلامیست. پس انقلاب بر اساس اسلام ناب محمدی است و با اسلام آمریکایی یا انگلیسی دیگران فرق زیادی داره.

   پاسخ دادن
 3. شیعه
  شیعه گفته:

  السلام علیکم
  میشه لطف کنید منبع دقیق را ذکر کنید …

  و می دانم کهاین پیام را منتشر نخواهید کرد ، چون منبعی ندارید و خداوند شما را لعنت کند …. شما جاسوسان استعمار هستید که هدف تفرقه بین صفوف مقدس شیعیان را دارید…
  والسلام علیکم و رحمـــه الله و برکاته

  پاسخ دادن
 4. علی
  علی گفته:

  متاسفانه حکومت ایران خودِش را معصوم می داند امام خمینی و امام خامنه ایی را معصوم و بلاتشبیه در حدِ خدا می دانند،آنوقت این حق رو به خودمون اجازه می دهیم تا به هر شخصی که یه نقدی به امام خمینی و امام خامنه ایی میکند را توهین و تخریب کنیم. بخاطر همین نمیشه به حرفِ شماها کاملِ باور کرد چون مغرض و یک طرفه قضاوت می کنید. اگر قرار است که “سید صادق شیرازی” مسئول تَک تَکِ رفتارِ مقلدان و طرفدارانِش باشد ، خُب در مورد امام خمینی و آقای خامنه ایی هم صدق می کند. ولی مغرضانه قضاوت می کنید. احتمالا این پیام بنده را نشر نخواهید کرد ولی وظیفۀ انسانی و دینی بنده بود بنویسم که در اسلام قضاوت منصفانه باید کرد نه قضاوتِ مغرضانه.

  پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.