سو قصد نافرجام عوامل صادق شیرازی در حمله به آیت الله اراکی +عکس

به گزارش قادمون و به نقل از جهان نیوز پنج شنبه شب در کربلای معلی حین عبور آیت‌الله اراکی از بین الحرمین، مسئول ایستگاه تبلیغاتی سید صادق شیرازی، رئیس یک فرقه انحرافی شیعه با تحریک دو سه تن از اوباش وابسته به این جریان، تلاش کردند برای آیت‌الله اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی ایجاد مزاحمت کنند و به وی آزار برسانند.

البته اقدام آنان موجب حضور زائرین و مجاوران حرم مطهر حسینی در حمایت از آیت الله اراکی شد و این طیف افراطی از هرگونه اهانت و آزار نسبت به وی ناکام ماندند.

nf00415349-1
نکته قابل تأمّل آنجاست که در طول تاریخ مرجعیت واقعی شیعه(و نه مرجعیت ضرار و وراثتی) هیچ گاه رسم نبوده است ایستگاه و غرفه هایی تبلیغاتی برای مراجع تقلید راه اندازی شود ولی سید صادق شیرازی که از سوی دستگاه های جاسوسی معروف دنیا بخصوص دستگاه جاسوسی انگلیس مورد ترویج و پشتیبانی است، در مجاورت حرم مطهر سیدالشهداء در بین الحرمین ایستگاهی به راه انداخته و با طرح ادعای مرجعیت سعی در گمراهی زایران و ترویج تشیع انگلیسی دارد.

همچنین لازم به ذکر است پایگاه اصلی شبکه های تفرقه افکن مذهبی شیعی وابسته به جریان انحرافی شیرازی نیز در شهر کربلای مقدس واقع شده است.

11 پاسخ
 1. شفیق الله
  شفیق الله گفته:

  لعنت بر این مرجع جاسوس
  خدایا آقا را بفرست تا با همه یی اینها حساب کنیم

  پاسخ
 2. مجید
  مجید گفته:

  سلام بر قدرت پرستان عزیز
  بدانید اولا این نوع برخورد شما مورد تایید همونی که خیلی قبولش دارید (آقای خامنه ای ) نیست.چرا که ایشان خود را منادی وحدت میداند و شما باعث تفرقه اید.ثانیااز این نوع برخوردها و اعتراض ها به مراتب بیشترش را شماها انجام داده و میدهید به یادتان می آورم برخورد با آقای منتظری و جدید علی مطهری .
  ثالثا آقای شیرازی چه خوشتان بیاید چه بدتان بیاید چه بگویید تشیع لندنی و هر نوع برچسبی که بخواهید بزنید ایشان طرفدار دارد و مقلد دارد و بهتر است به ایشان بی احترامی نشود و با انجام مباحث منطقی نقد شوند و البته به ایشان هم اجازه پاسخگویی داده شود.
  دوست داشتید چاپش کنید تا شاید بینندگان قلیلتان به کمی آزادی بیان در این سایت خوش بین شوند.

  پاسخ
 3. سیدمتین
  سیدمتین گفته:

  سلام دوست عزیز
  ازاینکه می بینیم شماازکسانی هستیدکه مصداق ایه شریفه یستمعون القول و یتبعون احسنه هستیدخوشحالم.اماای کاش مصداق قسمت آخرآیه هم باشید.
  اولاآقای ماهمیشه باروشنگری موافق بودندماهم جزذکرانحرافات بصورت مستندکاری نمیکنیم.وحدت هیچگاه به معنای کنارهم ایستادن حق وباطل نبوده ونیست واصلااین وحدت محال ذاتیه وکسی هم ازوحدت چنین چیزی رواراده نمیکنه.اگه میخواین مصداق وحدت روبدونین همین تشکیل مرکزتقریب مذاهب اسلامی روشنترین مصداقشه؛اتفاقااونیکه باعث تفرقه ست کسیه که به دلایل واهی مراجع تقلیدرو ازعدالت ساقط میکنه من خودم فیلمای ایشون ومنسوبین رودیدم که چطوربی پروابه بزرگان دین توهین میکنن کارامروزودیروزشون هم نیست.قضیه آن دوبزرگواری که نام بردیدهم همینه ماهیچوقت کسی روازانقلاب طردنکردیم امااین بمعنای پذیرفتن تمامی اقوال وافعال افرادنیست؛این وظیفه هرمسلمانیه که انحراف ازخط نهضت اسلامی رو تذکربده.البته شایدبه نظرمرجع عالی مقام شما!!امربه معروف ونهی ازمنکر ونهضت اسلامی جزوتعالیم اسلام نباشه.
  فکرمیکنم بااین همه رسانه هایی که در اختیارایشون هست مانعی برای پاسخگویی به سوالات مانباشه.
  ای کاش میدونستین که ما یه دفعه نیومدیم به اظهارات ایشون انتقادکنیم سالهای ساله که عالمان ما با ایشون به طرق مختلف کتبی و حضوری گفتگومی کنن ولی واضح شده که هدف ایشون در خوشبینانه ترین حالت دنیادوستی وقدرت پرستیه انشاالله چیزدیگه ای نباشه.
  پناه بر خدا از شرنفسمون و شیاطین…
  دوست خوبم به من قال ها نگاه نکن روی ما قالها فکرکن طبق فرمایش خودت هرکدوم با منطق اسلام میخوره بپذیر با ذهنی خالی از حب و بغض ها به سراغ قرآن برو دلت رو صاف کن برای جریان زلال کلام خدات.من خوشبختی معنویم رو مدیون قرآن و امام حسین خدام.تاحالاسخنان سیدالشهدا از مدینه تا کربلا رو خوندی؟

  پاسخ
  • مهدی
   مهدی گفته:

   یادت باشه انقلاب ایران اسلامیست. پس انقلاب بر اساس اسلام ناب محمدی است و با اسلام آمریکایی یا انگلیسی دیگران فرق زیادی داره.

   پاسخ
 4. شیعه
  شیعه گفته:

  السلام علیکم
  میشه لطف کنید منبع دقیق را ذکر کنید …

  و می دانم کهاین پیام را منتشر نخواهید کرد ، چون منبعی ندارید و خداوند شما را لعنت کند …. شما جاسوسان استعمار هستید که هدف تفرقه بین صفوف مقدس شیعیان را دارید…
  والسلام علیکم و رحمـــه الله و برکاته

  پاسخ
 5. ناشناس
  ناشناس گفته:

  این سوء قصده یا سوءقصد به آیت الله شهید سید محمدرضا شیرازی؟

  پاسخ
 6. علی
  علی گفته:

  متاسفانه حکومت ایران خودِش را معصوم می داند امام خمینی و امام خامنه ایی را معصوم و بلاتشبیه در حدِ خدا می دانند،آنوقت این حق رو به خودمون اجازه می دهیم تا به هر شخصی که یه نقدی به امام خمینی و امام خامنه ایی میکند را توهین و تخریب کنیم. بخاطر همین نمیشه به حرفِ شماها کاملِ باور کرد چون مغرض و یک طرفه قضاوت می کنید. اگر قرار است که “سید صادق شیرازی” مسئول تَک تَکِ رفتارِ مقلدان و طرفدارانِش باشد ، خُب در مورد امام خمینی و آقای خامنه ایی هم صدق می کند. ولی مغرضانه قضاوت می کنید. احتمالا این پیام بنده را نشر نخواهید کرد ولی وظیفۀ انسانی و دینی بنده بود بنویسم که در اسلام قضاوت منصفانه باید کرد نه قضاوتِ مغرضانه.

  پاسخ
  • صدرا
   صدرا گفته:

   سلام علیکم
   من تا به حال کسی از مقلدان و دوست داران امام خمینی و امام خامنه ای رو ندیدم که آنها را مانند امامان ما معصوم بدانند یا در حد خدا بدانند ، هرگز . بر فرض که شما دیدی ، به قول خود شما ، نمی شود رفتار یک به یک مقلدان را به مراجعشان نسبت داد ، واینکه فرمودید اگر نقدی بشود تخریب می کنیم ، جا دارد در این گونه موارد که با منتقد مخالفت می کنیم ، بروید و بررسی کنید ( البته بحث ما بیشتر بر سر منتقد نیست -خود آقای خامنه ای برو ببین از انتقاد نسبت به خودش در جلساتی که با اقشار مختلف می گذارد ، حمایت می کند – ، سر اقدامات نا به جا است مثل سند ۲۰۳۰) که چرا اینقدر حرص می خوریم ، نمی شود همین طور بد بینانه پیش بروی! نمی دانم تا به حال سر یکی از این انتقاد ها چقدر وقت گذاشتی ، ولی این بار حرف هر دو طرف را در باره همین مسئله ( انتقاد آقای شیرازی به جمهوری اسلامی ) را بشنو ، که آقای صادق شیرازی ، در مجلس عزای پیامبر مطرح کرده است ، بعد حرف ما را هم بشنو .اصل مخالفت ما با آقای شیرازی بر سر اینکه تو چرا علیه رهبر ما حرف زدی نیست ، خیلی ها حرف می زنند هر چه دلشان بخواهد می گویند و بعد هم می گویند آزادی بیان نیست ! بحث ما با آن ها سر انحراف مسیر تشیع است و البته این ایراد را به دلیل حرف زدن علیه جمهوری اسلامی به او وارد نکردیم ، پیشنهاد می کنم این مسئله را پی گیری کنید

   پاسخ
 7. حجاری
  حجاری گفته:

  احسنت
  خدا خیرتان بدهد
  بنده طلبه قم هستم و می بینم که این جور افراد (سید صادق شیرازی)چگونه متعصبانه به عقاید خودشون عمل می کنند و چیزی جز بدی به جا نمی گذارند
  اقایانی که در این اظهار نظر ها از ایشان حمایت یا شبه حمایت می کنند یادشان رفته که این جریان کسی مثل مرحوم ایت الله بهجت رو تکفیر می کردند!بله تکفیر کردند و می کنند
  بنده واقعا متاثر و متاسف هستم که چگونه فردی می گوید بیاییم به ایشان احترام بگذاریم چرا که این فرد طرفدارانی دارد!پس فکر کنم باید به اسراییل هم احترام بگذاریم!
  بنده عرضم این است که دو جریان در فقه و عقیده شیعه وجود دارد
  یکی جریان اخباری که جریان های صادق شیرازی و انجمن حجتیه مصادیقش هستند که توسط دولت انگلیس و امریکا تغذیه می شوند و این امور رو نمی توان انکار کرد چرا که خودشان بارها اظهار کردند!
  داماد خانواده شیرازی بارها از اسراییل و انگلیس حمایت کرده و می کند
  و جریان دیگر جریان اصولی و فلسفی می باشد که مصادیق این جریان ۱اکثریت قریب به اتفاق مراجع واقعی فعلی۲مرحوم علامه طباطبایی۳مرحوم ملا صدرا و…که همگی از بزرگان و اعاظم شیعه هستند و همیشه مانند مرادشان امیرالمومنین اول تبیین مسائل می کنند و بعد اگر جایی لازم شد حرکات تند و صریح انجام می دهند
  بنده به عنوان اخرین عرضم خواهش می کنم که کمی منصفانه فکر کنید و به دنبال جریان هایی نروید که می گویند علم منطق و فلسفه چون از یونان باستان نشات گرفته حرام است!

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.