سکوت مدعی مرجعیت شیعه ، از فاجعه ی منا تا حادثه ی خونبار نیجریه !

به گزارش جبهه ی فرهنگی قادمون ( نقد تشیع انگلیسی ) ، به دنبال جنایات وحشیانه ی ارتش صهیونیستی «نیجریه» علیه شیعیان این کشور و بازداشت دبیر کل شیعیان نیجریه ، آیت الله شیخ ابراهیم زکزاکی حفظه الله ، جهان تشیع را غم فرا گرفته است و شیعیان سراسر جهان و مراجع معظم  تقلید این جنایت وحشیانه را محکوم نموده اند .

 

اما نکته ی قابل پیش بینی و تأمل اینکه در مقابل این فاجعه ضد انسانی و اسلامی و موضع پرشور شیعیان جهان و حتی اهل سنت ، “صادق شیرازی” که مدعی مرجعیت شیعه بوده و در سال های اخیر درصدد مصادره ی مراسم باشکوه اربعین می باشد ، نه این فاجعه غمبار و اسفناک را محکوم نموده و نه موضعی فعالانه گرفته است . تنها ، سایت وی برای فرار از فشار افکار عمومی ، به مقدار ناچیز و غیرقابل اعتنایی اکتفا و پیامی از طرف “سازمان به اصطلاح جهانی دیدبان حقوق شیعیان” صادر نموده و بدون ذکر نامی از دبیر کل شیعیان نیجریه ، آیت الله شیخ ابراهیم زکزاکی حفظه الله ، کشتار شیعیان در منطقه شمالی زاریا در کشور نیجریه را محکوم نموده است .

 

در مقابل این موضع فعالانه ی جهان تشیع ، می‌توان برخی از نشانه های وحدت دو جریان تندروی “تشیع لندنی” و “وهابیت تکفیری” را فهمید.

 

photo_2015-08-28_17-53-12

 

البته مشخص است که صادق شیرازی و جریان تشیع لندنی نباید نگاهی خشمگین به جریانات وهابی – صهیونیستی داشته باشند ؛ چرا که این جریان انحرافی ، نور چشم وهابیت تکفیری و سازمان های جاسوسی غربی – عبری است و خدمات ارزنده و شایان تقدیری را به آنها ارائه کرده است .

 

برای اثبات این ادعا ذکر همین نکته کافی است که در بیشتر اوقات، به دست آوردن روادید عربستان برای مسلمانان ایران بسیار دشوار بوده و در نقطه مقابل، وابستگان به فرقه انحرافی شیرازی با استقبال نمایندگی سعودی برای اعطای روادید مواجه هستند.

 

از طرف دیگر، هر دو فرقه انحرافی مسلمان‌نما، نوکران و جیره‌خواران غرب هستند و در این موضوع مشترک هستند که در برابر دریافت وجوهی کلان از اربابان خود، تخریب پایه‌های اسلام و مسلمین را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

 

نکته ی قابل توجه اینکه ، فهم علت بی اهمیتی این فاجعه ی غمبار برای شخص صادق شیرازی بسیار ساده است . آیت اللهِ مجاهد ، شیخ ابراهیم زکزاکی – حفظه الله – از طرفداران سرسخت نظام جمهوری اسلامی و حضرت آیت الله امام خمینی – قدس الله نفسه – و حضرت آیت الله امام خامنه ای – حفظه الله – است به طوری که وی در اوایل انقلاب تحت تاثیر دیداری که با حضرت امام خمینی داشت به مذهب حقه ی تشیع گروید .

 

6854592-10478517

 

آیت الله شیخ ابراهیم زکزاکی امروز به عنوان رهبر شیعیان نیجریه شناخته می شود ، در کشوری که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ایران، فقط دو قبیله ، محب اهل بیت (علیهم السلام)  بودند که به دو هزار نفر هم نمی رسید اما بعد از انقلاب اسلامی جمعیت شیعه در این کشور کمونیستی به ۵ میلیون رسیده و همه آنها مقلد مقام معظم رهبری هستند.

 

photo_2015-12-17_01-44-52

 

ایشان بارها وفاداری خود را نظام جمهوری اسلامی ثابت کرده و آرمان وی صدور پیام انقلاب اسلامی به کشورهای اسلامی است به طوری که گفته است : “منطق امام رضا – علیه السلام – منطق گفت‌وگو و عقلانیت است و در دوران ما جمهوری اسلامی ایران با تأسی به همین عقلانیت و فرهنگ رضوی به پیش می‌رود و موفق می‌شود و باید پیام ایران را به کشورهای خود ببریم” .

 

1381979

 

این فاجعه ، اولین محل آزمون فرقه صادق شیرازی نیست . آنها در برابر فاجعه ی اسفناک منا و کشتار و نسل‌کشی مسلمانان مظلوم فلسطین و وقایع دیگر امت اسلام نیز سکوت کرده و خم به ابرو نمی‌آورند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.